košík | cena nákupu: 0 Kč
Vyhledávání
VÝPOČETNÍ TECHNIKA
kategorie | výrobce
ikona
ikona
ikona
ikona
ikona
ikona
ikona
ikona
ikona
ikona
ikona
Přihlášení
přihlašovací jméno:
heslo:
Akční nabídka

Nabídka dohledu

  

  Dohled - dostupnost 240,-- Kč / měs.   24. hodinový dohled dostupnosti serveru z vnější sítě. Služba je založena na vytvoření šifrované virtuální sítě s naším dohledovým centrem. Klient má možnost sám kontrolovat dostupnost přes webové rozhraní. 1x měsíčně kontrola událostí na serveru.
Instalace služby ZDARMA!
 
                 
  Dohled - server 290,-- Kč / měs.   stejné jako dohled - dostupnost. Služba je rozšířena o sledování hardwarových informací stroje (např. CPU, využití paměti, HDD, teplota atd.)  
                 
  + Oprava - server
(rozšíření DOHLEDU)
+ 290,-- Kč / měs.   při výpadku je zjištěna příčina a zajištěna náprava pomocí vzdálené správy nebo komunikace s klientem. Pokud je nutný výjezd ke klientovi je účtováno dle oficiálního ceníku společnosti.  
                 
  Správa - server 
 
980,-- Kč / měs.   dohled - dostupnost + při výpadku je zjištěna příčina a zajištěna náprava pomocí vzdálené správy nebo komunikace s klientem. Pokud je nutný výjezd ke klientovi jsou účtovány pouze přímé náklady (doprava, materiál).
Pravidelné kontroly a aktualizace pomocí vzdálené správy, údržba uživatelů, složek, zabezpečení = kompletní zajištění chodu serveru ve stávající konfiguraci.
Přístup do helpdesk systému společnosti PPSU s.r.o.
V ceně není zahrnuta aktualizace vyžadující fyzickou přítomnost technika
 
                 
  Správa - síť individuální   dohled - server + celková správa veškeré IT techniky připojené do sítě klienta využívající spravovaný server(y). Min. 1x měsíčně kontrola u klienta, doprava dle stanoveného počtu v ceně, neměnná cena práce, smluvně daná doba reakce.
Přístup do helpdesk systému společnosti PPSU s.r.o.
 

 

 

Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Platnost od 23. ledna 2017

© 2021, ppsu.cz | xhtml 1.1 validní